Vakif Bank Kredi Karti Basvurusu

/
Vakif Bank Kredi Karti Basvurusu

Vakıfbank devlet destekli ve oldukça adını duyuran bir bankadır. Ürün yelpazesi ve avantajlarıyla adından sık sık laf ettirmektedir. Temassız ödeme özelliği sayesinde avantajlı bir şekilde harcama ve taksit yapma imkanı sunmaktadır. Sizde vakıfbank üyesi olarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle vakıfbank kredi kartları nelerdir, özellikleri nedir? Vakıfbank kredi kartları avantatajları nedir gibi bir çok sorunuza cevap bulacağız.

Vakıfbank Kredi Kartları

 • Vakıfbank Worldcard
 • Tarım Kart
 • MilPlus
 • Ekspresss Card
 • Platinum
 • Rail & Miles
 • Ortak Markalı Kartlar
 • Tercih Kart
 • Like Card
 • Sanal Kart
 • Business Card
 • Taraftar Kartlar

Vakıfbank Kredi Kartı Nerelerden Başvuru Yapılır?

İnternetten, vakıfbank mobil uygulamadan, müşteri hizmetlerini arayarak ve sms ile rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Üzerinden Başvuru

Vakıfbank resmi internet sitesinden rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey vakıfbank sadece 1 adet web sitesi bulunmaktadır. Vakıfbank internet websitesi adresi” vakifbank.com.tr “ adresidir. Vakıfbank internet sitesinden bireysel ve kurumsal olarak rahatlıkla size uyan kısmını seçerek kredi kartı başvurusu yapabilir eğer vakıfbank müşterisi değilsen vakıfbank müşterisi olabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Sms ile Başvuru Yapma

Telefonunuzla basit ve kolay bir şekilde rahatlıkla vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesajlar kısmına girerek yeni mesaj gönder kısmından VB boşluk TC kimlik numarası bilginizi 5724’e gönderim yaparak kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezini Arayarak Başvuru Yapma

Vakıfbank kredi kartı başvuru yapabilmek için rahatlıkla çağrı mekrezini arayarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzdan 0 8550 222 0 724 numarasını tuşlayarak vakıfban müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Buradan kredi kartı başvurusunu tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanarak kolay bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank  Mobil Uygulama Üzerinden Başvuru Yapma

Vakıfbank mobil uygulama üzerinden rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Apple Store ya da Google play uygulamalarına girerek vakıfbank yazmanız yeterlidir. Böylece rahatlıkla mobil uygulamasını indirerek rahat bir şekilde vakıfbank mobil uygulama üzerinden hem yeni üye olabilir hem de kredi kartı başvurusunu rahatlıkla yapabilirisiniz.

Vakıfbank ATM Üzerinden Başvuru Yapma

Vakıfbank atmlerini gördüğünüz her yerden rahatlıkla yeni bir kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Atm üzerinden yeni bir kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İşlem sonucunuzun telefonunuza sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres

Genel Müdürlük

Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi
No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Telefon: +90 216 724 10 00
Faks: +90 216 724 39 09

 

 

 

 

This div height required for the sticky sidebar