Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

/
Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar, kredi kartı kullanımının yaygınlaştığı son zamanlarda çoğu fert alış verişlerini ve harcamalarını kredi kartı ile yapmakta. Çağımız Hayat koşulları kredi kartı kullanımını mecburi hale getirdi diyebiliriz. Kredi kartı alma yaşı alt hududu on sekizdir. Şu demek oluyor ki bir ferdin kredi kartı için bankaya başvurması için kişinin 18 yaşından büyük olması gereklidir. Reşit olmayan bireylerin imza yetkisi olmadığından İlave kart, öğrenci kartı gibi kartlar kullanabilirler yalnızca kanuni vasileri ile birlikte yapacakları başvurular kabul edilebilir. Öğrenciye kredi kartı veren bankaların listesini sizler için hazırladık. Evvela öğrenci kredi kartı alabileceğiniz bankaları sıralayalım.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

  • Vakıf Bank
  • Tarım Bankası
  • İş Bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • Ak Bank

TEB benzer biçimde bankalar çok avantajlı öğrenci uygun olarak kart aidatı olmaksızın     kredi kartı seçenekleri sunmaktalar. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesinde yer Meydan bu bankaların kredi kartlarını Biricik tek inceleyelim ve kendiniz için en avantajlı olanı belirleyin.

Vakıf Bank Like Kart

Vakıf Bank’ın öğrenciler için hazırladığı kredi kart limitleri diğer bankalara kıyasla yüksek limitli ve oldukça Çok avantajı içinde barındıran Like Kart ile sinema biletini %50’ye varan indirimlerle satın alabilirsiniz. İnternetten icra ettiğin alış verişlerde özüt puan kazanma imkânlarının yanı Dizi dönemsel kampanyalar ve devamlı kampanyalar ile extra puan kazanma avantajları sunuluyor. Like Kart ile beğendiğiniz üründe taksit fırsatı olmasa dahi 100tl ve üzeri Biricik çekimlik alış verişlerde dokuz aya kadar taksit yapma olanağı Mevcut. Ayrı olarak Like Kart temassız ödeme noktalarında 150 Türk lirasının altında ödemelerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Tarım Bankası Genç Kart

Tarım Bankası’na değin bu Mahsul üniversite öğrencilerine özel olarak hazırlanmış. Genç Kart’ın en büyük avantajı beş Sene müddet ile kart aidatının olmaması. Genç Kart limitleri eğitim gördüğünüz seviyeye bakılırsa 400 Türk lirası ile 1000 Türk lirası arasında değişiyor. Genç Kart, Maksimum Kart özelliklerini taşımakta, bütün kampanyalardan faydalanabilirsiniz. İlave olarak kredi ve KYK öğretmenlik ödemeleri de Tarım Bankası aracılığıyla yapıldığında bütün işlemlerinizi özdeş dam altında toplamak avantajlı olacaktır.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart

İş’te Üniversiteli Kart, üniversiteli öğrenciye kredi kartı veren bankalar sıralamasında en çok seçenek edilen bankalardan kabul edilen İş Bankası’nın ilk Sene kart fiyatı olmayan ürünüdür. Bu kartın başlangıç limiti 500 Türk lirası olarak belirlenmiştir ve gecikme faizi diğer bankalara göre oldukça düşüktür.  İş bankasının en avantajlı olduğu alanlardan biri olan gezmeyi seven öğrenciler için müze Kart olarak da kullanılabilen bu kart, Maksimum Kart özelliklerinin bütün bunların taşımaktadır. Bütün kampanyalardan ve avantajlardan yararlanılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Play

Yapı kredi Bankası’nın öğrenciler için hazırlamış olduğu World Kart avantajlarının ve kampanyalarının tamamını kapsamaktadır. Kredi Play’in az bir miktar senelik kart kesinti bulunmakta ancak gecikme faizi oldukça düşük oranda uygulanmaktadır.

Ak Bank talebe Kredi Kartı

Axess Exi 26 Kart ile üniversite öğrencilerine Axess kartın bütün özellikleri sunuluyor. Oldukça Çok alım satım dönemi ve avantajlar ile çip Nakit kazanabilir ve elde ettiğiniz çip paraları rahat bir şekilde dilediğinizce harcayabilirsiniz. Ödemelerinizi erteleyebilir veya taksitlendirme yapabilirsiniz.

Üniversite TEB Kart

Bu kartın yıllık kesinti çok cüzi miktarda ve Bonus Kart’ın bütün özelliklerini barındırıyor. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar listemizin sonunda yer edinen TEB, bu karta fazladan özelliklerde katmış. Bankadan aldığınız üniversiteli kartınız başlangıçta kart limiti düşük belirlense de bu kartla Beyaz perde ve tiyatro biletlerinizi %50 indirimle alabiliyorsunuz.
 

This div height required for the sticky sidebar