kredi

/
kredi

Bankaların kredi imkânlarına olan talep yaşam şartlarının pahalılığı, aşırı alış-veriş, mal mülk sahibi olma arzusu sebepleriyle hızla artıyor. Bankalardan kredi çekmek her zaman kolay olmuyor. Hele bir de kredi notunuz düşükse kredi çekme imkânınız azalıyor.   Bankalardan kredi kullanan her dört kişiden üçü ihtiyaç kredisi çekiyor. Nakit ihtiyacı yaşamın her anında karşımıza çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda eşten dosttan borç istemek biraz mahcup hissettiriyor. Nakit ihtiyacınızı kendi imkânlarınızla çözmeye kararlıysanız yardımımıza bu aşamada bankalar koşuyor. Bankalar her ne kadar faizleri ile yüksek geri ödemeleri olsa da anlık acil kredi ihtiyacımızı karşılıyor. Bir kurtarıcı görevi üstleniyor. Acil kredi ihtiyacı imkânlarından faydalanmak için bankaların sunduğu acil kredi almaya uygun şartlara sahip olmanız gerekir.  Bankaların acil kredi çekmek isteyen müşterilerinden istediği şatlar şunlardır;
Gelir belgesiniz ve sigortanız,
Kredi notunun yüksek olması,
Kredi siciliniziz temiz olması.
Yukarıdaki şartlara uygun değilseniz ihtiyaç krediniz olan acil krediyi banklardan çekmeniz güç olacaktır.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Anında kredi çekmek isteyen kişilerin acil kredileri düşük limitlidir. Acil kredi çekebileceğiniz bankalar şunlardır; Akbank, ING, Yapı kredi, İş bankası, Cepte Teb, En para
Akbank Direkt Kredi imkânı ile mobil bankacılık ile 20000 TL ye kadar kredi çekebilirsiniz.
ING bankasından acil kredisini şubeye gitmeden dijital bankacılık ile müşterisi olun ya da olmayın başvuruda bulunabilirsiniz.
Yapı Kredi bankasından kolay bir şekilde şubesiz kredi ile acil kredi başvurusu yapabilir, kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz
İŞ Bankası Acil kredi ihtiyacı için internet şubesinden, ihtiyaç kredisi başvurusunu belgesiz olarak tamamlayabilirsiniz.
En para Acil Kredi şubesiz, sigortasız ve masrafsız şekilde çekebilirsiniz.
 Ayrıca; acil kredi çekeceğiniz bankanın faiz oranlarına göre ve acil kredi tutarı ne kadar çektiyseniz, geri ödeyeceğiniz miktarı hesaplayabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi

Kredi çekmek isteyen kişiler katılım bankalarının kredi imkânlarından yararlanarak faizsiz ve kefilsiz acil kredi çekebilir. Kefilsiz ve faizsiz kredi almak isteyen müşteriler daha çok konut kredilerinde kullanılmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi

Nakit ihtiyacı sıkıntısı olan kişiler kredi çekecekleri zaman bankaların şartlarına takılıyor. Bankaların imkânlarından faydalanarak gelir belgesiz kredi almanız mümkündür. Acil kredi için gelir belgesiz ibaresi, gelir belgesini bankaya götürmek zorunda kalmazsınız. Fakat gelir belgesiz kredi için muhakkak bir yerde çalışıyor olmanız gerekiyor. Eğer kredi çekeceğiniz bankanın daha önceden müşterisiyseniz bankalar sizin resmi gelir belgenizi göreceği için başka bir gelir belgesi istemez. 

This div height required for the sticky sidebar